Administrativni poslovi

Prijave traju do 08.05.2024

Opis posla

Administrativni poslovi u Središnji sveučilišni red za međunarodnu suradnju i međuinstitucijsku suradnju

Provjera i usporedba podataka o stranim sveučilištima u različitim bazama podataka (web, Excel, MoveOn)

Unos podataka o međusveučilišnim sporazumima (IIA) u MoveOn-u i Excel

Kontrola prispjelih podataka o IIA u MoveOn-u

Ostali administrativni poslovi (printanje i skeniranje dokumentacije, slanje na poštu, itd.)

Unos mobilnosti u baze podataka Moveon i Beneficiary Module,

Ostali administrativni poslovi (printanje i skeniranje dokumentacije, …)

-Pomoć u organizaciji Tjedna dobrodošlice za strane studente

pakiranje i podjela poklon paketa

pomoć u organizaciji predavanja domaćih predavača, Dana dobrodošlice

pomoć u organizaciji turističkih obilazaka Grada Zagreba, muzeja i sl.

-Pomoć u radu s bazama podataka (MoveOn, Excel)

provjera podataka o stranim studentima, partnerskim sveučilištima i sl.

nominacijski i prijavni proces

izrada tablica za subvencioniranu prehranu za AMPEU /MZO

korekcija informacija na web stranicama Sveučilišta

Zašto tražimo tebe?

Jer su nam studenti posebno važni kao ispomoć u provođenju međunarodnih projekata

Ostale napomene i uvjeti

studenti prijediplomskih studija (od 3. semestra nadalje) ili diplomskih studija (od 2. semestra nadalje)

Početak rada

13.5.2024

Očekivano trajanje posla

cijela 2024. godina, i nadalje

Satnica

6,20 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

Radoslava Cimermana 88, Zagreb (zgrada Rektorata)

Radno vrijeme

uredovno radno vrijeme, u pravilu od 8-16 sati

Potreban broj izvođača

2

Potrebna znanja

• Vrlo dobra ili izvrsna informatička pismenost (MS Office – naglasak na Excel tablicama) • Glavna prednost: iskustvo u radu s tablicama i bazama podataka • Znanje engleskog jezika – minimalna razina B2

Poželjne vještine

• Točnost, brzina rada, dobra vještina komunikacije i suradljivost u timu • Ljubaznost i strpljivost

Sveučilište u Zagrebu

Način za prijavu

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr