Administrator/ica

Prijave traju do 07.05.2024

Opis posla

Poslovi pregleda financijsko-računovodstvene dokumentacije i unos traženih podataka u kreirane tablice i obrasce.

Ostale napomene i uvjeti

SSS ekonomskog smjera ili student/ica ekonomije, smjer računovodstvo-financije, revizija

Početak rada

9. svibnja 2024

Očekivano trajanje posla

5-10 dana

Satnica

8,00 - 10,00 EUR

Lokacija

Terenski posao u Zagrebu (kod klijenta).

Druge naknade

Troškovi javnog prijevoza u Zagrebu i prehrane (14 EUR-a dnevno)

Radno vrijeme

8 sati/ (ponedjeljak-petak) 8:30'-17' (okvirno prilagođeno klijentu)

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Područje financija, računovodstva, ekonomsko-financijske revizije, trgovačkog prava..

Poželjne vještine

Aktivno korištenje Microsoft office paketa. Kreiranje dokumenata u Word-u i korištenje naprednog excel-a. Poslovni engleski, (nije nužni uvjet).

F.I.T. AUDIT d.o.o. a reviziju, poslovno savjetovanje i financijske analize

Način za prijavu

098 240 301

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr