Rad u korisničkoj podršci bonbon-a, savjetovanje korisnika i pomoć pri korištenju usluga

Prijave traju do 07.05.2024

Opis posla

Svakodnevni kontakt s korisnicima bonbon usluge, savjetovanje i pomoć pri korištenju mobilnih telekomunikacijskih usluga

Zašto tražimo tebe?

Ako si komunikativan/komunikativna, voliš pomagati drugima i želiš naučiti nešto novo, javi nam se!.

Ostale napomene i uvjeti

Minimalni tjedni broj radnih sati je 20-25 sati. Za rad je organizirana edukacija u trajanju od cca 40 sati, koja je također plaćena 5,33 €/h, potreban je vlastiti studentski ugovor i mogućnost rada na duži period

Početak rada

8.5.2024.

Očekivano trajanje posla

na naredni period

Satnica

5,33 €/h

Lokacija

Draškovićeva 26, 10000 Zagreb

Druge naknade

moguće je ostvariti i mjesečni bonus, čije je ostvarenje vezano uz kvalitetu i efikasnost

Radno vrijeme

Radno vrijeme odjela je 08-21 od ponedjeljka do nedjelje, radi se u smjenama od 4 - 8 h. Raspored za rad studenata kreira se na tjednoj bazi. Prilagođavamo se obavezama na fakultetu i pružamo fleksibilnost pri kreiranju radnih sati

Potreban broj izvođača

10

Potrebna znanja

Poznavanje rada na računalu

Poželjne vještine

Poželjno je da kandidat ima razvijeno aktivno slušanje, proaktivnost, komunikativnost, snalažljivost, sposobnost brzog učenja, spremnost na timski rad

bonbon - Hrvatski Telekom d.d.

Način za prijavu

Za prijavu je potrebno poslati životopis na mail: zivotopisi@bonbon.hr, s naznakom da je prijava za rad u Zagrebu. Životopis je poželjan u Europass formatu, na hrvatskom jeziku.

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr